STONA LAMPA PUNJIVA T88091 2.5W 2700K IP54 BELA HOME LIGHT
4,500.00 рсд Originalna cena je bila: 4,500.00 рсд.3,300.00 рсдTrenutna cena je: 3,300.00 рсд.
STONA LAMPA PUNJIVA T88091 2.5W 2700K IP54 CRVENA HOME LIGHT
4,500.00 рсд Originalna cena je bila: 4,500.00 рсд.3,300.00 рсдTrenutna cena je: 3,300.00 рсд.
| Dimabilne | Ne |
|---|---|
| Daljinski upravljač | Ne |
| Boja | Crna |
| Podesiva visina | Da |
| Materijal | Metal |
| Promer (mm) | 680 mm |
| visina (mm) | 1500 mm |
| Materijal | Metal, Crna mat |
| Broj žarulja | / |
| Max. snaga žarulje (W) | 65 W |
| Napon (V) | 230 V |
| Svetlostni tok jedne žarulje (lm) | 2900 lm |
| Grlo od žarulje | LED |
| Grlo od žarulje | Led integrirana svjetiljka |
| Boja svetla (K) | 3000 Kelvin |
| Boja svetla (opisno) | Topla |
| Power consumption per 1000 hours | 65 kwh |
10,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
48018H
Kategorije: Dekorativne visilice, Led rasveta, LED visilice, Visilice
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy