| Brend | ![]() |
| Jačina | 10W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Jačina svetla | 65lm/W |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Napon | 85-265V / 50-60Hz |
| Boja | Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | širina 405mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
4,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.