Ova prelepa viseća lampa oduševljava svojim izuzetnim dizajnom. Od uskog priključka za plafon, dve crne kablove vode do drvene grede dužine 73 cm. Na drvenom okviru nalaze se 4 E27 utičnice, svaka sa dimljenim nijansama u obliku cilindra (prečnik 10cm). Slobodnim izborom sijalica možete sami odrediti boju svetla ili jačinu, do maksimalne snage od 60 vati. Postavite nove akcente u vašem prostoru.
18,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Šifra | 15555-3D |
| Materijal | Drvo, staklo, metal |
| Grlo | E27 |
| IP Zaštita | IP20 |
| Snaga | max. 40W |
| Napon | 230V |
| Visina | 1500mm |
| Širina | 100mm |
| Dužina | 745mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
