VESTA 495 LED LUSTER MESING 55W HOME LIGHT
19,990.00 рсд Originalna cena je bila: 19,990.00 рсд.16,990.00 рсдTrenutna cena je: 16,990.00 рсд.
VESTA 376 LUSTER CRNA 6*G9 HOME LIGHT
13,700.00 рсд Originalna cena je bila: 13,700.00 рсд.12,600.00 рсдTrenutna cena je: 12,600.00 рсд.
LUNA 218 PODNA LAMPA 12W 3000K MESING LUME
| Artikal | Podna lampa |
|---|---|
| Model / Tip | LUNA 218 |
| Nazivni Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna Snaga | 12 W |
| Temperatura Boje Svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni Fluks | 960 lm |
| Izvor Svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja Artikla | Mesing |
14,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
202001
Kategorije: Noviteti, Podne lampe
| Materijal | Aluminijum / staklo |
|---|---|
| Dimenzije | Ø 300 x 300 mm; h – 1615 mm |
| Abažur | Ø 300 x 300 mm |
| Način / Tip Montaže | nadgradna |
| Indeks Reprodukcije Boje (CRI) | 80(Ra) |
| Prosečan Radni Vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska Efikasnost | A++ |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa II |
| IP Zaštita | IP 20 |
| Potrošnja Elek. Energije | 12 kWh / 1000h |
| Linija Proizvoda | Luna (ekskluzivna kolekcija) |
LUNA 218 – led podna lampa koja sa providnim staklenim abažurom u boji konjaka i metalnim postoljem u mesing boji predstavlja savršen dodatak vašem enterijeru. Emituje svetlo toplo bele boje – 3000K i snage 12W.
Fumagalli Made in Italy