| Artikal | Luster / Visilica |
|---|---|
| Model / Tip | LUNA 261 |
| Nazivni Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna Snaga | 24 W |
| Temperatura Boje Svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni Fluks | 1440 lm |
| Izvor Svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja Artikla | Mesing |
| Materijal | Aluminijum |
9,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Dimenzije | Ø300 mm; h – 1500 mm |
|---|---|
| Način / Tip Montaže | nadgradna |
| Indeks Reprodukcije Boje (CRI) | 80(Ra) |
| Temperatura Okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan Radni Vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska Efikasnost | A+ |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa I |
| IP Zaštita | IP 20 |
| Potrošnja Elek. Energije | 24 kWh / 1000h |
| Linija Proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Luna 261 – led visilica u boji mesinga, koja se ističe svojim minimalističkim i dizajnom, savršeno se uklapajući u moderni enterijer. Jednostavne linije i elegantni kružni okvir čine je izvanrednim svetlosnim rešenjem i dekorativnim dodatkom svakom prostoru.
Emituje led svetlo toplo bele (žute) boje, snage 24W.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
