Back to products
BELORE 52 PODNA LAMPA 1*E27 CRNA HOME LIGHT
14,900.00 рсд
| Brend | Home Light |
| Model / Tip | LUNA 312 |
| Materijal | Staklo |
| Sijalično grlo | 1 x E14 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Radni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| IP zaštita | IP20 |
| Klasa zaštite | Klasa II |
| Način montaže | Na sto (stona lampa) |
| Dimenzije (DxŠ) | 300 x 200 mm |
| Visina (H) | 200 mm |
19,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
202289
Kategorije: Noviteti, Stone lampe
Luna 312 stona lampa 1xe14 koja predstavlja pravo unikatno remek-delo od stakla. U prirodnim bojama, pružajući autentičnost i karakter svakom prostoru. Koristi jednu E14 sijalicu.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
