| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 3xE14 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 490 mm, v1: 550 mm, v2: 900 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
9,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.