Opis proizvoda
Dimenzije većeg kruga: Ø 600 x H: 20 mm
Dimenzije srednjeg kruga: Ø 400 x H: 20 mm
Dimenzije manjeg kruga: Ø 200 x H: 20 mm
11,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
109021
Kategorije: Dekorativne visilice, Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led rasveta, LED visilice, Lusteri, Noviteti, Visilice
| Brend | ![]() |
| Šifra | 109021 |
| Artikal | Viseća lampa |
| LED | SMD |
| Boja | Hrom |
| Radni napon | 220–240V |
| Snaga (procenjena) | 50W |
| Potrošnja električne energije | 50 kWh / 1000h |
| Energetska efikasnost (2019) | F |
| Lumen flux (nominalni) | 5300 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K / 4000K / 6500K |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Temperatura okoline | 0 ~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

