ANDER 41928W ZIDNA LAMPA GLOBO LIGHTING
4,700.00 рсд
| Brend | MITEA Lighting |
| Šifra | 109051 |
| Artikal | Viseća lampa |
| Snaga (procenjena) | 35W |
| Lumena | 3500 (lm) |
| Temp. boje svetl. | 3000 K (Toplo bela) |
| Boja | Zlatna |
14,950.00 рсд
Nema na zalihama
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
109051
Kategorije: Dekorativne visilice, Led rasveta, LED visilice, Noviteti, Visilice
| Dimenzije | Ø 500 mm |
| Način montaže | Na plafon |
| Radni napon | 220~240V |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dužina kabla | 1,5m |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
