CALLIERA 901225 LED PLAFONSKA LAMPA EGLO
6,900.00 рсд
CALLIERA 901222 LED PLAFONSKA LAMPA EGLO
9,900.00 рсд
Dimenzije proizvoda: Ø600mm
Dužina sajli: 1000mm
9,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
1090240
Kategorije: Dekorativne visilice, Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led rasveta, LED visilice, Lusteri, Noviteti, Visilice
| Brend | ![]() |
| Šifra | 1090240 |
| Artikal | LED visilica |
| LED | SMD |
| Boja | Bela |
| Radni napon | 220–240V |
| Snaga (procenjena) | 38W |
| Potrošnja električne energije | 38 kWh / 1000h |
| Lumen flux (nominalni) | 3000 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K / 4000K / 6000K |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120º |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
| ON-OFF ciklus prekida | 15.000 X |
| Garancija | 25 meseci |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
