9,800.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
109412
Kategorije: Led plafonjere, Led plafonske lampe, Led rasveta, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
| Brend | ![]() |
| Artikal | LED plafonska lampa |
| Šifra artikla | 109412 |
| Barkod | 8605031466607 |
| Osnovno pakovanje | 1.00 |
| Jedinica mere | kom |
| LED | SMD |
| Boja | Crna |
| Radni napon | 220~240V |
| Snaga (procenjena) | 30W |
| Potrošnja električne energije | 30 KWh / 1000h |
| Lumen flux (nom.) | 2400 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K (Toplo bela) |
| CRI – indeks reprodukcije boja | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25° C |
| Temperatura okoline | -20~ +50 °C |
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzija | Ø500 mm |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

