Dimenzija Ø600mm
12,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
109405
Kategorije: Dekorativne visilice, Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led rasveta, LED visilice, Lusteri, Noviteti, Visilice
| Brend | ![]() |
| Šifra | 109405 |
| Artikal | Viseća lampa |
| LED tip | SMD |
| Boja | Crna + brušeno zlato |
| Radni napon | 220~240V |
| Snaga (procenjena) | 42W |
| Potrošnja elek. energije | 42 Kwh / 1000h |
| Energetska efikasnost 2019. | G |
| Lumen flux (nom.) | 3360 (lm) |
| Temp. boje svetla | 3000 K (Toplo bela) |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen električne zaštit. | I klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25° C |
| Temperatura okoline | -5~ +40 °C |
| Dužina kabla | 1m |
| Garancija | 3 godine |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

