Dimenzije: Ø250 mm
Dimenzija kugle: Ø120mm
Dužina sajle: 1000mm
4,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
1090223
Kategorije: Dekorativne visilice, Led rasveta, LED visilice, Noviteti, Visilice
| Brend | ![]() |
| Šifra | 1090223 |
| Artikal | Viseća lampa |
| LED | SMD |
| Boja | Crno – Bela |
| Radni napon | 220–240V |
| Snaga (procenjena) | 5W |
| Potrošnja električne energije | 5 kWh / 1000h |
| Lumen flux (nominalni) | 350 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K (Toplo bela) |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25°C |
| Temperatura okoline | 0~ +40°C |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
| ON-OFF ciklus prekida | 15.000 X |
| Garancija | 25 meseci |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

