Dimenzije proizvoda: Ø350mm
Dužina kabla 1600mm
4,800.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
1090230
Kategorije: Dekorativne visilice, Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led rasveta, LED visilice, Lusteri, Noviteti, Visilice
| Brend | ![]() |
| Šifra | 1090230 |
| Artikal | LED visilica |
| LED tip | SMD |
| Boja | Zlatna |
| Radni napon | 220~240V |
| Snaga (procenjena) | 7,5W |
| Potrošnja elek. energije | 7,5 Kwh / 1000h |
| Energetska efikasnost 2019. | G |
| Lumen flux (nom.) | 450 (lm) |
| Temp. boje svetla | 3000 K (Toplo bela) |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120º |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
| ON-OFF ciklus prekida | 15.000 X |
| Garancija | 25 meseci |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

