| Šifra: | 617711 |
| Brend: | MITEA Lighting |
| Artikal: | Zidna lampa |
| Tip grla: | E27 |
| Broj grla: | 1 |
| Ready for LED: | DA |
| Boja: | Crna |
| IP zaštita: | IP44 |
2,150.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
617711
Kategorije: Spoljna rasveta, Zidna spoljna rasveta
| Tehničke informacije | |
|---|---|
| Dimenzije | 190 x 420mm |
| Radni napon | 220~240V |
| Izvor svetla | 1 x E27 max.60W |
| Sijalice uključene uz proizvod | NE |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Način montaže | Na zid |
| Dopunski opis | Fenjer |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
