ELISETT ZIDNA LAMPA 2751 RABALUX
5,790.00 рсд
| Brend | ![]() |
| Šifra | 67211 |
| Artikal | LED Šinski reflektor |
| Boja artikla | Crna |
| Jačina svetla | 20W |
| Boja svetla | 4000K |
| Lumena | 3200lm |
| Materijal | Metal |
| LED | COB |
| Radni napon | 220~240V |
| IP zaštita | IP20 |
1,800.00 рсд
Nema na zalihama
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
67211
Kategorije: Led rasveta, Noviteti, Šinska rasveta, šinska rasveta monofazna
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

