LED STONA LAMPA COGNOLI 97914-EGLO
7,600.00 рсд
LED STONA LAMPA COGNOLI 97915-EGLO
8,400.00 рсд
| Karakteristike proizvoda | Vrednosti |
|---|---|
| Šifra | 65031 |
| Brend | MITEA Lighting |
| Barkod | 8605031442052 |
| Osnovno pakovanje | 10.00 kom |
| Artikal | LED plafonska lampa |
| LED | SMD |
| Oblik | Okrugli |
| Boja | Bela-drvo |
| Radni napon | 180~260V |
| Snaga (procenjena) | 24W |
3,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
65031
Kategorije: Led plafonjere, Led rasveta
| Karakteristike proizvoda | Vrednosti |
|---|---|
| Potrošnja elek. energije | 24 Kwh / 1000h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Energetska efikasnost 2019. | F |
| Lumen flux (nom.) | 2150 (lm) |
| Temperatura boje svetlosti | 6500 K (Dnevna svetl.) |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120º |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80(Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminijum + plastika |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25° C |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
| ON-OFF ciklus prekida | 10.000 X |
| Dimenzije proizv. | Ø380 x H70 mm |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy