FLORESTA VISILICA 99705 EGLO
5,800.00 рсд
FLORESTA VISILICA 99706 EGLO
18,500.00 рсд
| Brend | ![]() |
| Šifra | 65071 |
| Boja | Bela |
| Radni napon | 180~260V |
| Snaga (procenjena) | 24W |
| Lumen flux (nom.) | 2150 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 6500 K |
4,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
65071
Kategorije: Led plafonjere, Led plafonske lampe, Led rasveta, Plafonjere i plafonski lusteri
| Karakteristike proizvoda | Detalji |
|---|---|
| Šifra | 65071 |
| Brend | MITEA Lighting |
| Barkod | 8605031456660 |
| Osnovno pakovanje | 1.00 kom |
| Artikal | LED plafonska lampa |
| LED | SMD |
| Oblik | Okrugli |
| Boja | Bela |
| Radni napon | 180~260V |
| Snaga (procenjena) | 24W |
| Potrošnja električne energije | 24 Kwh / 1000h |
| Energetska efikasnost (2019) | F |
| Lumen flux (nom.) | 2150 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 6500 K (Dnevna svetl.) |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120º |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25° C |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
| ON-OFF ciklus prekida | 10.000 X |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
