VERDELLO 900476 RASVETA ZA OGLEDALO EGLO
5,350.00 рсд
VERONIKA 34164-2W SPOLJNA LAMPA GLOBO LIGHTING
3,400.00 рсд
| Brend | ![]() |
| Šifra | 65091 |
| Boja | Crna, Bela |
| Materijal | PMMA |
| Snaga (procenjena) | 40W |
| Lumen flux (nom.) | 3400 (lm) |
| Temp. boje svetl. | 3000 ~ 6500 K |
| Radni napon | 200~240V |
| IP zaštita | IP20 |
10,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
65091
Kategorije: Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led plafonjere, Led rasveta, Lusteri, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
Dimenzije: Ø 510 x H: 60 mm
Za prvo povezivanje daljinskog upravljača sa plafonjerom potrebno je pritisnuti taster
“setup” u roku 5 sekundi od priključenja na mrežni napon.
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
