PODNA LAMPA PRIDDY 49471- EGLO
8,200.00 рсд
PODNA LAMPA LANTADA 94324 – EGLO
25,500.00 рсд
Dimenzije: Ø450 mm x 70 mm
8,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
1090226
Kategorije: Led plafonjere, Led plafonske lampe, Led rasveta, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
| Brend | ![]() |
| Sifra | 1090226 |
| Barkod | 8605031467291 |
| Osnovno pakovanje | 1 kom |
| Artikal | LED plafonska lampa |
| LED | SMD |
| Oblik | Okrugli |
| Boja | Crno-zlatna |
| Radni napon | 220–240V |
| Snaga (procenjena) | 33W |
| Potrošnja električne energije | 33 kWh / 1000h |
| Energetska efikasnost (2019) | G |
| Lumen flux (nominalni) | 1020 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K / 4000K / 6000K |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25°C |
| Temperatura okoline | 0 ~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
| ON-OFF ciklus prekida | 15.000x |
| Garancija | 25 meseci |
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
