| Karakteristike proizvoda | Vrednost |
|---|---|
| Šifra | 650161 |
| Brend | MITEA Lighting |
| Barkod | 8605031441062 |
| Osnovno pakovanje | 1.00 kom |
| Artikal | LED plafonska lampa |
| LED | SMD |
| Oblik | Okrugli |
| Boja | Bela |
| Radni napon | 180~260V |
| Snaga (procenjena) | 2x 24W |
5,990.00 рсд
Nema na zalihama
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Karakteristike proizvoda | Vrednost |
|---|---|
| Potrošnja elek. energije | 48 Kwh / 1000h |
| Energetska efikasnost | A |
| Energetska efikasnost 2019. | G |
| Lumen flux (nominalni) | 3800 (lm) |
| Temperatura boje svetla | RGB |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120º |
| CRI – indeks reprodukcije | ≥80(Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminijum + plastika |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Životni vek | 25.000 h na 25°C |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Da |
| ON-OFF ciklus prekida | 10.000 X |
| Dimenzije | Ø 410 x H: 70mm |
Integrisani bluetooth zvučnik, jačina: 5W
Daljinski upravljač u kompletu. Baterije nisu u kompletu.
Promena režima svetlosti putem običnog prekidača ON-OFF
Uz pomoć daljinskog upravljača možete uključiti, isključiti svetlo, podesiti temperature boje svetla, kao i jačinu svetla i noćni režim.
Povezivanjem putem Android/iOS aplikacije vašeg Smart uređaja sa LED plafonjerom možete uključiti/isključiti muziku, podesiti jačinu zvuka, izbor pesama, kao i kontrolu svetla.
Nije moguće kontrolisati više plafonjera preko aplikacije.
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
