COSTORIO ZIDNA LAMPA 900291 EGLO
8,750.00 рсд
VEGA ZIDNA L. 1R E27 GD WH 013111 MEGGA
3,500.00 рсд
| Brend | ![]() |
| Šifra | 66000 |
| Materijal | Aluminijum (AL) + Akril |
| Snaga (procenjena) | 18W |
| Lumen flux (nom.) | 1550 lm |
| Temp. boje svetl. | 6500 K |
| Radni napon | 200~240V |
| IP zaštita | IP20 |
1,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
66000
Kategorije: Led lusteri, Led plafonjere, Led rasveta, Lusteri, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
Dimenzije proizvoda: Ø270 mm
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
