| Šifra | 62500 |
| Brend | ![]() |
| Artikal | Ugradna lampa |
| Tip grla | GU10 |
| Oblik | Kvadratna |
| Boja | Saten nikl |
| Radni napon | 220~240V |
| Izvor svetla | GU10 max.50W |
| Sij. uključene uz proizvo. | GU10 |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | U plafon |
| Dopunski opis | Sijalično grlo u kompletu |
1,750.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
62500
Kategorije: Rozetne, Ugradna rasveta
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

