Back to products
SAYULITA PLAFONSKI VENTILATOR SA LED SVETLOM 35234 EGLO
10,300.00 рсд Originalna cena je bila: 10,300.00 рсд.8,500.00 рсдTrenutna cena je: 8,500.00 рсд.
| Šifra | 2060611 |
| Brend | ![]() |
| Artikal | Ugradna lampa |
| Tip grla | GU5.3 |
| Ready for LED | DA |
| Oblik | Okrugla |
| Boja | Crna |
| Radni napon | 12~230V |
| Izvor svetla | GU5.3 MR16 max.50W |
| Sij. uključene uz proizvo. | NE |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Staklo + Aluminijum |
| Stepen električne zaštite | III klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | U plafon |
| Dopunski opis | Sijalično grlo u kompletu |
| Dimenzija za otvor | Ø65 mm |
610.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
2060611
Kategorije: Rozetne, Ugradna rasveta
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy

