VIVIAN LED PLAFONJERA SA KRISTALIMA CRNA 780600 ESTO
6,990.00 рсд
CORA LED PLAFONJERA CRNA 742031 ESTO
3,590.00 рсд
| Brend | ![]() |
| Šifra | 94077 |
| Artikal | Ugradna lampa |
| Tip grla | GU5.3 |
| Ready for LED | DA |
| Oblik | Kvadratna |
| Boja | Crna |
| Radni napon | 12~230V |
| Izvor svetla | GU5.3 MR16 max.50W |
| Sij. uključene uz proizvo. | NE |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminijum (Al) |
| Stepen električne zaštite | III klasa |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Način montaže | U plafon |
| Dopunski opis | Sijalično grlo u kompletu |
| Dimenzija za otvor | Ø75 mm |
620.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
94077
Kategorije: Rozetne, Ugradna rasveta
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
