LUNA 192 PODNA LAMPA 1*E27 MESING HOME LIGHT
25,990.00 рсд
M66 MS PODNA LAMPA BELA MITEA LIGHTING
2,890.00 рсд
| Brend | ![]() |
| Šifra | 21274 |
| Artikal | Podna lampa |
| Grlo | E27 |
| Materijal | Metal |
| Materijal abažura | Platno |
| Boja abažura | Crna |
10,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
21274
Kategorije: Noviteti, Podne lampe
| Radni napon | 220~240V |
| IP zaštita | IP20 |
| Prekidač | ON-OFF |
| Dimabilnost | Ne |
| Dužina kabla | 2.5 m |
| Dimenzije | Visina: 1460mm prečnik abažura: 460mm |

Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
