| Šifra |
BY41-00211
|
| Brend | |
| Artikal | Nadgradna magnetna šina |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 48VDC |
2,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BY41-00211
Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Šinska rasveta, Spojnice
| Naziv |
BRY-SR01-1M-48VDC-26.6×52.5-CRNA-NADGRADNA MAGNETNA ŠINA
|
| Dimenzije | |
| – Dužina | 1000 mm |
| – Širina | 52,5 mm |
| – Visina | 27 mm |
| – Težina | 900 gr |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy
