| Šifra | BD60-03111 |
| Brend | |
| Artikal | LED Šinska linearna svetiljka |
| Boja artikla | Crna |
| Jačina Svetla | 6W |
| Boja svetla | 4000k |
| Lumena | 440lm |
| Materijal | Metal |
| Napon | 48VDC |
2,250.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BD60-03111
Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Šinska rasveta
| Naziv |
BRY-WSL110-6W-48VDC-4000K-CRNA-MAGNETNA LINEARNA SVETILJKA
|
| Dimenzije | |
| – Dužina | 110 mm |
| – Širina | 23 mm |
| – Visina | 105 mm |
| – Težina | 255 gr |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy
