MARIAN LUSTER 2707 RABALUX
Za ljubitelje klasičnog stila, dnevna ili trpezarijska soba je nezamisliva bez lepog lustera. Stakleni kristal, zlato, srebro, kovano gvožđe, elegantne linije – to su karakteristike lustera. Među zapanjujućim komadima koji savršeno kombinuju metal i staklo, ljubitelji raskošnijih i upečatljivijih rešenja sigurno će pronaći nešto po svom ukusu.
15,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
2707
Kategorije: Dekorativni lusteri, Lusteri, Noviteti
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
|---|---|
| Tip | Lusteri |
| Stil lampe | Klasična |
| Preporučena prostorija | dnevna soba, trepezarija, spavaća soba |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | bronzana |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | bela |
| Materijal abažura | staklo |
| Broj grla | 2 |
| Vrsta grla | E27 |
| Specifikacije osvetljenja | E27 2x MAX 60W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Udaljenost od stropa | 1150.0 mm |
| Horizontalno | 700.0 mm |
| Vertikalno | 460.0 mm |
| Jedinstvena veličina kutije X | 61.5 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Y | 18.0 cm |
| Jedinstvena veličina kutije Z | 40.1 cm |
| Neto težina | 1.64 kg |
| Bruto težina | 2.36 kg |
| Broj rezervne bure lampe | 9935 |
| Klasa zaštite | I |
Fumagalli Made in Italy
