MARYVILLA VISILICA 900549 EGLO
8,050.00 рсд
MATLOCK VISILICA 43825 EGLO
8,900.00 рсд
MARYVILLA VISILICA 900551 EGLO
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900551 |
| Materijal kućišta | čelik |
| Boja kućišta | crna, bronzana |
| Materijal stakla/abažura | vaporizovano staklo |
| Boja stakla/abažura | bistro, zlato |
| Stepem zaštite | IP20 |
| Sijalica uključena (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
25,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
900551
Kategorije: Dekorativne visilice, Noviteti, Visilice
| Tehničke informacije | |
|---|---|
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla | 870 mm / 34,25 in |
| Širina artikla | 170 mm / 6,69 in |
| Visina artikla | 1100 mm / 43,31 in |
| Neto težina | 2,49 kg |
Fumagalli Made in Italy