| Brend |
|
| Šifra | BY41-10201 |
| Artikal | Ugaona L spojnica za nadgradne magnetne šine |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 48VDC |
750.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BY41-10211
Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Šinska rasveta, Spojnice
| Naziv |
BRY-SRC02-48VDC-26.6×52.5-CRNI-KONEKTOR ZA MAGNETNU ŠINU
|
| Dimenzije | |
| – Dužina | 120 mm |
| – Širina | 120 mm |
| – Visina | 26,6 mm |
| – Težina | 160 gr |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy
