Unesite dašak elegancije u svoj dom sa stilski dizajniranom stolnom lampom NANDA. Pravougaona lampa se ističe svojim telom od crnog, mat metalnog materijala i toplom, braon drvenom ramkom koja se savršeno usklađuje sa opalnim šeširom od staklenih kugli. Harmonijska kombinacija materijala i oblika čini NANDA lampu tradicionalnim svetlom koje izgleda moderno i vanvremenski. Staklene kugle obezbeđuju blagu difuziju svetlosti i stvaraju prijatnu atmosferu u svakoj prostoriji. Lampa se lako koristi uz klizni prekidač na kablu, koji je dužine 300 mm. Imajte na umu da lampa dolazi bez G9 sijalice, pa imate mogućnost da odaberete izvor svetlosti po svom izboru. NANDA je idealno rešenje za sve koji traže funkcionalnost i stilski dizajn u jednom!
8,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 400 mm |
| Dužina | 280 mm |
| Boja | braon, opal, crna |
| Materijal | staklene kugle, drvo, metal |
| Prekidač | uključeno |
| Širina senke | 120 mm |
| Vrsta svetlosnih žarulja | 2 x G9 |
| Potrošnja energije | max. 5 W |
| Svetlosne žarulje uključene | Ne |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 V |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy

