Otkrijte veličanstvenu podnu lampu NEWCASTLE i dodajte dodir vremenske elegancije svom prostoru. Crni mat metal, plemeniti crni mermer i dimljeno staklo kombinuju se stvarajući impozantan dizajn. Sa PVC kablom u crnoj boji i praktičnim prekidačem za uključivanje na kablu, možete lako kontrolisati osvetljenje. NEWCASTLE je podesiv po visini i omogućava vam podešavanje visine od 141 do 196 cm. Dimenzijama od 960x300x1960mm, privlači pažnju svih. E27 grlo vam omogućava da sami odaberete boju i jačinu svetlosti do maksimalne snage od 60 vati. Dajte NEWCASTLE podnoj lampi mogućnost da obasja vašu sobu toplim i stilizovanim svetlom.
11,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Dužina | 960 mm |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 1960 mm |
| Boja | Crna, dim siva |
| Materijal | Staklo, Mermer, Metal |
| Držač sijalice | E27 |
| Snaga | Max. 60w |
| Sijalica uključena | Ne |
| Zaštita od vlage | IP20 |
| Napon | 230 V |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy