NARICES STONA LAMPA 99593 EGLO
4,250.00 рсд
PANAGRIA LED STONA LAMPA 900492 EGLO
9,100.00 рсд
4,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
50210146X
Kategorije: Noviteti, Stone lampe
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Brend | ![]() |
| Tip grla | E14 |
| Potrošnja energije | maks. 40 W |
| Sijalice uključene | Ne |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 V |
| Visina | 320 mm |
| Boja | braon, bela |
| Materijal | drvo |
| Prekidač | uključen |
| Prečnik abažura | 180 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
