| Šifra proizvoda | 20003126 |
| Tip proizvoda | Ugradna |
| Tip grla | G5.3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Snaga | max. 50W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Boja tela | GB-Staro Zlato |
| Materijal | Metal |
| Otvor rupe | Ø75mm |
| Dimenzije | Ø82mm/Dubina 20mm |
| Energetska efikasnost | – |
| Potrošnja električne energije | kWh/1000h |
480.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.