Plafonska lampa elegantna sa okruglim, cilindričnim staklom sa urezima predstavlja stilski dodatak vašem enterijeru. Izrađena od tamnosivog metala, opremljena je E27 grlom i podržava sijalicu snage do 40W. Sjenilo lampe napravljeno je od visokokvalitetnog dimljenog stakla prečnika 180 mm. Staklo sa urezima daje lampi poseban šarm i omogućava prijatnu distribuciju svetlosti u prostoriji. Telo lampe od tamnosivog metala savršeno se uklapa u moderan dizajn i nudi elegantnu kombinaciju materijala. Unesite harmoničnu svetlosnu atmosferu u svoj dom ovom plafonskom lampom od tamnosivog metala i dimljenog stakla i postavite stilske akcente sa dozom elegancije.
7,900.00 рсд Originalna cena je bila: 7,900.00 рсд.4,800.00 рсдTrenutna cena je: 4,800.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | E27 |
| Uključena lampa | Ne |
| Zaštitna klasa | 2 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | maksimalno 40 W |
| Visina | 230 mm |
| Boja | siva, dim siva |
| Prečnik | 180 mm |
| Dimerabilnost | zavisi od sijalice |
| Materijal | staklo, metal |
| Prečnik abažura | 180 mm |
| Prečnik zidne ploče | 140 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
