| Tip grla | 5 x E14 (preporučeno LED) |
| Maksimalna snaga | 5 x Max. 25 W |
| Izvor svetlosti | Ne dolazi u kompletu (uključenih izvora: ne) |
| Napon | 230 V |
| Dimabilno | Da (u zavisnosti od izbora sijalice) |
| Boja artikla | Crna |
| Materijal tela | Metal |
| Boja abažura | Dim siva (Smoke colored) |
| Materijal abažura | Staklene kugle |
| Klasa zaštite | Klasa 1 |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | Ø 380 mm, v: 510 mm |
| Prečnik abažura | Ø 150 mm |
| Prečnik baze (Wall plate) | Ø 350 mm |
| Boja |
Black |
|---|
13,000.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Plafonska lampa HARMON 47441-5S kombinuje moderan dizajn sa elegantnom sofisticiranošću i postaje ekspresivan detalj koji privlači pažnju u svakom životnom prostoru. Okrugli oblik prečnika 375 mm definisan je sa pet metalnih šipki različitih dužina, od kojih je svaka opremljena stilskom kuglom od dim stakla. Ovaj neobičan raspored daje svetiljci dinamičan, plutajući izgled i kreira harmoničnu celinu.
Kućište od mat crnog metala naglašava savremeni karakter i čini elegantan kontrast u odnosu na abažure od dim stakla. Oni nežno raspršuju svetlost, stvarajući toplo i atmosfersko osvetljenje sa fascinantnim efektima svetlosti i senke. Bilo da se nalazi u dnevnoj sobi, trpezariji, spavaćoj sobi ili hodniku, HARMON postavlja elegantne akcente i kreira ugodan ambijent. Zahvaljujući grlima E14, možete slobodno birati izvore svetlosti i prilagođavati jačinu i temperaturu boje svojim ličnim željama. Plafonska lampa HARMON 47441-5S Globo lighting.
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy