Ova plafonska lampa iz serije Pettey (74,5×20 cm) divan je dodatak vašem enterijeru. Lampa sa dimenzijama 22,5 cm sastoji se od MDF okvira sa četiri stakla u dimu. Možete ih opremiti E27 sijalicama po vašem izboru, što vam omogućava da samostalno odredite boju svetla i jačinu osvetljenja. Kombinovanjem sa drugim modelima iz iste serije, možete stvoriti stilsku atmosferu u vašem prostoru.
9,400.00 рсд Originalna cena je bila: 9,400.00 рсд.7,990.00 рсдTrenutna cena je: 7,990.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | 4 x E27 |
| Uključena lampa | Ne |
| Zaštitna klasa | 2 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | maks. 40 W |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 225 mm |
| Dužina | 745 mm |
| Boja | crna, tamno braon, dimno |
| Prigušivo | zavisi od sijalice |
| Materijal | MDF, staklo, metal |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
