PLAFONSKI VENTILATOR BONDI 1 35091 EGLO
27,500.00 рсд
PLAFONSKI VENTILATOR SESIMBRA 35079 EGLO
25,200.00 рсд
PLAFONSKI VENTILATOR BONDI 1 35088 EGLO
| Sifra prozivoda | 35088 |
| Boja artikla | Bela |
| Motor | AC |
| Upravljanje | Daljinski upravljač (uključen) |
| Broj brzina | 3 brzina |
| Reverzibilan rad | Da (Leto / Zima) |
| Prečnik ventilatora | 1220 mm |
| Visina artikla | 315 mm |
| Prečnik rozetne | 150 mm |
27,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
35088
Kategorije: Noviteti, Plafonski Ventilatori
Plafonski ventilator bondi 1 35088 je moderan plafonski ventilator prečnika 1220 mm u atraktivnoj beloj mat završnici. Dizajniran da pruži maksimalnu funkcionalnost uz minimalistički stil. Sa 3 brzina rada i funkcijom reverzibilnog rada (leto/zima), ovaj ventilator obezbeđuje optimalnu cirkulaciju vazduha tokom cele godine, dok njegova niska visina od 315 mm omogućava montažu i u prostorijama sa standardnom visinom plafona. Savršen je izbor za dnevne sobe i spavaće sobe gde želite nečujan rad i potpunu kontrolu nad ambijentom. Plafonski ventilator bondi 1 35088 eglo.
Fumagalli Made in Italy