PLAFONSKI VENTILATOR KBS 4701-5 BLACK XENON
| Brend | Xenon Light |
| Model | KBS-4701-5 |
| Dimenzije | 124 cm |
| Motor | AC motor / 65 W |
| Materijal tela | Metal |
| Materijal propelera | Metal |
| Svetlo | LED 22W/ CCT |
| Kontrola | Daljinski upravljač – 3 brzina |
| Dodatne funkcije | 1 smer |
28,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Plafonski ventilator KBS 4701-5 BLACK predstavlja funkcionalno i moderno rešenje za ventilaciju i osvetljenje prostora. Opremljen je daljinskim upravljačem koji omogućava izbor između 3 brzina rada, kao i nezavisno upravljanje ventilatorom i svetlom, što pruža maksimalnu praktičnost u svakodnevnoj upotrebi.
Ugrađeno LED svetlo snage 22W ima CCT promenljivu boju svetla, što omogućava izbor između toplog, neutralnog i hladnog belog osvetljenja. Sve se jednostavno podešava putem daljinskog upravljača.
Pojedini modeli podržavaju i upravljanje putem Tuya aplikacije. Sto omogućava dodatnu kontrolu i integraciju u pametni dom sistem. Ovaj plafonski ventilator idealan je za dnevne sobe, spavaće sobe, kao i druge stambene ili poslovne prostore. Kombinujući funkcionalnost, uštedu energije i moderan dizajn. Plafonski ventilator KBS 4701-5 black.
Fumagalli Made in Italy
