| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Bela + drvo |
| Materijal | Metal + Drvo + Tekstil |
| Dimenzije | š: 350mm, v: 1575mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
6,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.