| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 60W |
| Tip grla | 7xE27 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Crna + Mat zlato |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 585mm, v: 1620mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
9,100.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.