PRIBOR ZA VISEĆU MONTAŽU NA MAGNETNU ŠINU BY41-90041 BARYTRON
| Šifra |
BY41-90041
|
| Brend | |
| Artikal | Set za montažu viće magnetne šinske rasvete |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 48VDC |
500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BY41-90041
Kategorije: Magnetna šinska rasveta, Šine, Šinska rasveta, Spojnice
| Naziv |
BRY-PD01-CRNI-MAG.PRIBOR ZA VISECU MONTAZU
|
| Dimenzije | |
| – Dužina | 1500 mm |
| – Širina | 80 mm |
| – Visina | 10 mm |
| – Težina | 45 gr |
Fumagalli Made in Italy
