Ovaj vremenski neograničeni reflektor serije Priska inspiriše prelepim izgledom drveta u kombinaciji sa modernim dizajnom. Sastoji se od dva crna metalna suncobrana rešetkastog dizajna, svaki sa E27 grlom koje visi 23cm od plafona i pričvršćen je za štitnik (38.5x12cm) napravljen od prelepog izgleda drveta. Pomoću E27 grla imate mogućnost da koristite sijalicu do maksimalne snage od 60 vati. Sa drugim modelima iz ove serije, možete dodatno ulepšati svoj životni prostor.
7,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Držač lampe | 2 x E27 |
| Snaga | maks. 60 vata |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 Volt |
| Karakteristike | |
| Dužina | 385 mm |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 230 mm |
| Dimabilno | zavisi od sijalice |
| Boja | black, wood optics |
| Materijal | Metal, Plastic |
| Shade Ø | 120 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy