| Visina | 1200 mm |
| Prečnik | 600 mm |
| Boja | Crna, opal |
| Podesivo | Da |
| Materijal | Metal, Plastika |
| Prečnik senke | 600 mm |
| Radni vek | 20000 sati |
| Snaga | 29 w |
| Sijalica | LED |
| Sijalica uključena | Da |
| Boja svetla | 3000 K |
| Lumen (efikasno) | 1250 LM |
| Lumen (izvor) | 3330 LM |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 Volt |
11,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Ovaj moderni, okrugli LED visilica pod nazivom Ralph (prečnika 60 cm) u mat crnoj boji, garantuje vam apsolutnu pažnju. Uključena LED sijalica snage 29 vati pruža snažno svetlo od 1300 lumena i osvetljava vaš dom toplim belim svetlom (3000K). Ova unutrašnja LED svetiljka izuzetno je pogodna za svaki dnevni boravak, trpezariju ili hodnik. Kombinovanjem sa drugim modelima ove serije možete ulepšati svoj stambeni prostor. Zahvaljujući niskoj potrošnji električne energije, ova LED lampa je energetski efikasna i veoma ekološki prihvatljiva.
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy