Ova elegantna lampa iz serije Reid oduševljava svojim prelepim dizajnom. Tri crna kabla dužine 1,2 metara protežu se duž uskog plafonskog nosača (55 cm) napravljenog od crnog mat metala, svaki do E27 LED grla, koje je opremljeno elegantnim senkama od dimno sivog stakla sa dekoracijama u drvenom izgledu. E27 LED grla pružaju vam opciju da sami odredite boju i jačinu svetla do maksimalne snage od 15 vati. Zbog trajnosti i uštede energije, preporučujemo LED sijalice.
6,800.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Držač lampe | 3 x E27 |
| Snaga | maks. 15 vati |
| Sijalica uključena | Ne |
| Stepem zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 Volt |
| Karakteristike | |
| Dužina | 550 mm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 1200 mm |
| Mogućnost prigušivanja | zavisi od sijalice |
| Boja | crna, rauchfarben, drveni efekat |
| Materijal | Staklo, Metal |
| Prečnik abažura | 100 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy