Otkrijte jedinstvenu visilicu RIHA koja će vašim prostorijama pružiti jedinstvenu atmosferu. Dizajn visilice RIHA sastoji se od pravougaonog tela od sive, mat lakirane metalne površine, koje je obavijeno zakrivljenim oblikom. Stakleni abažuri različitih veličina u bronzanoj, zelenoj i petrol plavoj boji stvaraju jedinstvenu sliku i obezbeđuju optičku raznovrsnost. Staklene kugle prečnika 650 mm stvaraju jedinstveno osvetljenje. Sa svetlosnim tokom od 290 lumena, LED svetlo pruža dovoljno osvetljenja. Temperatura boje od 3000K daje visilici RIHA topao i prijatan karakter. Visilica RIHA je savršena za prostore koji žele da ponude jedinstven ambijent i atmosferu udobnosti. Obesite visilicu RIHA na plafon ili balkon i unesite specijalnu svetlost u svoje prostorije.
23,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Brend | ![]() |
| Tip grla | 6 x G9 LED |
| Životni vek | 15.000 sati |
| Potrošnja energije | 3,5 W |
| Sijalice uključene | Da |
| Boja svetla | 3000 Kelvin |
| Lumen (izvor) | 6 x 350 lumena |
| Lumeni (efektivni) | 6 x 290 lumena |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 V |
| Visina | 1200 mm |
| Prečnik | 650 mm |
| Ugao snopa | 360° |
| Boja | siva |
| Materijal | stakleni kuglice, metal |
| Prečnik zida | 150 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
