| Brend | ![]() |
| Šifra | 780360 |
| Materijal | Metal, plastika |
| Boja | Crna, zlatna |
| Snaga svetla | 24W |
| Lumeni | 2500lm |
| Boja svetlosti | 2700K |
| Dimenzije | 550x350x95 |
| Dimenzije krugova | D350 i D250 |
| Garancija | 2 godine |
7,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.