Ova podna svetiljka visoka 154 cm iz serije Robby predstavlja prelep dodatak vašem enterijeru. Napravljena od belog metala, podna svetiljka se sastoji od okrugle metalne baze na kojoj je postavljen nosač sa tri okretna priključka GU10 ugrađena u metal. Ovi priključci mogu biti opremljeni LED sijalicama po vašem izboru, omogućavajući vam da sami odaberete boju i jačinu svetlosti. Takođe, ima ugrađen prekidač koji omogućava praktično uključivanje i isključivanje svetiljke. Uz druge modele iste serije, možete upotpuniti celokupan izgled vašeg prostora.
8,000.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| VISINA | 1540mm |
|---|---|
| ŠIRINA | 230mm |
| NAMENA / SOBA | Dnevna soba, Hodnik, Spavaća soba |
| SNAGA | 5W |
| MATERIJAL | Metal |
| DUŽINA | 250mm |
| GRLO | GU10 LED |
| DUŽINA KABLA | 1800 |
| BOJA | bela |
| NAPON | 230V |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy