| DUŽINA | 650mm |
|---|---|
| SNAGA | 3,5W |
| MATERIJAL | metal |
| ŠIRINA | 60mm |
| VISINA | 120mm |
| GRLO | GU10 |
| IP ZAŠTITA | IP20 |
| NAPON | 230v |
7,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
ROBBY
57911-4HW
Ova prelepa luster svetiljka iz serije Robby oduševljava svojim jednostavnim dizajnom. Stropno pričvršćenje dužine 65 cm omogućava povezivanje 4 kabla sa svakom utičnicom G10. S drugim modelima ove serije možete izvrsno nadopuniti svoj dnevni boravak.

Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy